Через карантинні заходи в Пулинах не планується купання на Водохрище

Дата: 18.01.2021 16:40

Нинішнього року через локдаун традиційне масове купання на Водохрище в Пулинах організовуватись не буде. Про це повідомляє Пулинський районний сектор Управління ДСНС України в Житомирській області та настоятель Свято-Миколаївського храму Української православної церкви

Начальник Пулинського РС Управління ДСНС Анатолій Павленко зазначає, що 19 січня у зв’язку з локдауном такі заходи не проводитимуться ні в Житомирі, ні в інших великих містах області. Підтвердженням є повідомлення Житомир info, де зазначається, що 18 січня міською радою проведено зустріч з Радою церков.

Позиція ради полягає у тому, що відповідно постанови Кабінету Міністрів, введенні в Україні карантинні обмеження, тому зі сторони ради ніяких заходів у цьому плані не передбачається. Рада церков Житомирщини підтримала міську раду. Тому на завтра не передбачається освячення традиційних місць для купання.

Враховуючи нинішню ситуацію, Пулинська селищна рада пропонує жителям громади утриматись від традиційних купань.