Святу Андрія не страшна пандемія

Дата: 15.12.2020 08:40

Жоден карантин не перешкода, якщо до своєї роботи відноситись творчо і відповідально. Такого правила дотримуються в Очеретянському Будинку культури.

Учасниці аматорського колективу «Калинонька» зібрались на андріївські вечорниці. Все було за справжніми українськими традиціями: калита, пироги, вареники і, звичайно, ворожіння. А відсвяткували теж за давнім звичаєм: не на сцені, а в оселі однієї з кращих господинь села. Директор Будинку культури Алла Терещенко зазначила: «Звичайно, без підтримки глядача якось не так. Але було весело. І головне, ми показали, що українські обряди і звичаї сильніші за будь-яку епідемію. Дякую своїм аматорам за любов до народних традицій, за підтримку. Вони в мене – найкращі».