Працівники селищної ради ознайомились з роботою громадського Центру

Дата: 18.02.2020 17:03

18 лютого працівники селищної ради разом з секретарем ради Оленою Гузюк відвідали громадську організацію «Пулинський громадський Центр», де відбулася зустріч з головою правління Надією Сірик.

Пані Надія провела екскурсію приміщенням, познайомила з одинокими престарілими жінками, які мешкають на першому поверсі Будинку для вдів.

На другому поверсі знаходиться громадський Центр з просторими світлими кімнатами. Там розташована «Творча студія», зала для відвідувачів, де Надія Сірик провела презентацію Благодійного Фонду «Місія самарян в Україні», що діє в Пулинах з 2009 року. За цей час тут відбувалося чимало хороших справ: працював комп’ютерний клас, школярі займалися вивченням англійської мови, започатковано багато соціальних проектів. Такою була перша частина зустрічі.

В другій частині було проведено тренінг «Емоційний інтелект і його значення в командній роботі».