Прекрасне святкове дійство ялинівчан

Дата: 03.01.2019 16:19

У селі Ялинівка напередодні Нового року відбувся святковий концерт. В клубі, як кажуть, ніде було і яблуку впасти. Адже сюди прийшли не тільки місцеві жителі своїми родинами, але й мешканці сусідніх сіл, аби подивитися Новорічне дійство.

Після щирих слів ведучих Валі Дорошенко та Ірини Поварчук святкову програму розпочали Дід Мороз та Снігуронька, роль яких чудово виконали Ліля Левкович та Саша Поварчук.

Фото без описуПротягом двох годин глядачі спостерігали за прекрасним дійством на сцені. Програма концерту була різноманітною та цікавою. Разом з учасниками дійства глядачі колядували та щедрували. Дзвінкими дитячими голосами звучали новорічні вітання, пісні. Також діти виконували танцювальні композиції. Особливо були артистичними і старанними Юля Поліщук, Віка Поварчук, Валерія Добровольська, Аня Поліщук, Карина Богатирчук, Ваня Талько та Сергій Поварчук.

Фото без описуФото без опису

Свято своєю яскравістю приваблювало всіх присутніх. Люди раділи, веселилися, приємно посміхалися один до одного.

Фото без описуБурхливими оплесками і гарним настроєм зустрічали глядачі на святковій сцені фольклорний колектив «Криниченька», що надзвичайно багатий на народні звичаї, танці й пісні.

На сцені лунав і український гумор. Бо в народі кажуть, що без сміху немає життя. Глядачі вдячні за гумористичні мініатюри Максиму Курилку, Олександру Поварчуку та Дімі Добровольському.

Щеміло серце, коли Юлія Поліщук виконувала пісню «Мамо, не плач».

А завершився концерт оптимістичними віршованими рядками:

«Я вірю в те, що світлий час настане,

Час втілення усіх найкращих мрій.

І що з колін моя держава встане,

Оновлена, у величі святій».

Святковий концерт згуртував людей, підняв настрій і віру в краще майбутнє України.

Фото без описуПрисутніх зі святом теплими словами привітали: в. о. старости Ялинівського старостинського округу І. А. Перегуда, директор ТОВ «Ялинівка-Нова» Д. Д. Андрійчук, голова ФГ «Оберіг» В. В. Давидюк.

Світлана Черниш, завідувач Ялиніським сільським клубом.