Святкові урочистості в Ясенівці

До святкування Дня Незалежності, 24 серпня, долучився і Пулино-Гутський старостинський округ. Урочистості відбулися у мальовничому куточку Ясенівки, під розлогими кронами дерев.

На свято у село завітав Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, котрі привітали присутніх з Днем народження держави.

З промовою до учасників звернулася староста округу Тетяна Буковенко. Вона привітала зі святом та вручила подарунки: Чернявській ЗОШ та закладу дошкільної освіти села, наймолодшому та найстарішим жителям округу й іншим номінантам. А двоє молодих людей отримали паспорти у вигляді айді-карток.

Разом з ведучими майже дві години присутнім дарували гарний настрій музиканти та співаки – сім»я Виговських (Михайло, Сергій, Олександр) та Роман Шостак.

Т. Буковенко подякувала очільнику громади О. Гаврилюку за відремонтовані дороги та підприємцям за спонсорську допомогу.