Івановицькі аматори провели концерт

Дата: 14.03.2018 11:29

10 березня не тільки весняна погода подарувала жінкам святковий настрій, його створили своїм односельчанкам і аматори сцени Іванович.

Цього дня в місцевому будинку культури відбувся концерт. За інформацією його завідувачки Тетяни Кравчук, судячи з реакції присутніх, концерт глядачам сподобався. В ньому брала участь вокальна група в складі Г.Супрунчук, Л.Стацюк, О.Черниш, Н.Сергієнко під супровід П. Сака. Виступали і молоді аматори – Л. Опанащук та О. Черниш.

Учасники гуртка художнього читання – А. Острогляд, О. Степанчук, А. Гриценко, І.Бондарчук (зав бібліотекою) та Т.Кравчук (директор СБК) розважали глядачів сценками.

Музична обробка С. Якубенка, з яким співпрацюють протягом багатьох років.

Зала була заповнена глядачами (а це більше 200 місць). «Приємно те, що аматори, виходячи на сцену, аби подарувати присутнім святковий настрій, прагнуть до кращого. В їх душах горить іскорка прекрасного, яку не можуть погасити буденність і людські негаразди. Радіємо з того, що в наших концертах бере участь молодь села – учні Пулинського ліцею», - говорить Тетяна Кравчук.

В. о. старости округу В. Пишнюк привітав жінок зі святом і подякував учасникам концерту.