Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

001.jpg

 

Табір  «YOUNG LEARNERS» у Пулинській ЗОШ І – ІІІступенів

Ви уявляєте  сучасний світ без  знання  іноземної мови? Впевнена, що навіть люди старшого віку вже звикли до іноземних термінів, понять, їм цікаво дізнатися про життя за кордоном.     То ж пришкільний мовний табір в Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів спрямував свою роботу  на підвищення мотивації учнів до вивчення англійської  мови.  Щоранку в школі  лунали дзвінкі голоси 20  учнів  3-5 класів, які захоплююче співали англійських пісень, голосно кричали речівки своїх загонів («Butterflies», «Haribo»), активно повторювали рухи запального флешмобу  «We form Banana».

    Цікаво табір  проводив  час на свіжому повітрі: заняття проходили в ігровій формі, з використанням інтерактивних форм роботи: робота в групах, в парах, в загонах. Кожний день мовного табору «YOUNG LEARNERS» присвячувався відповідній тематиці: Art Day, Fashion Day, Volunteer Day, The Day Of Fun etc.

Незабутніми для дітей стали похід до Пулинського громадського центру, де гостинно нас зустріли Н.В.  Яременко та її помічниця К.  Лавринчук,   які вели мову  з дітьми  про   бережне  ставлення  до оточуючого світу, про те, що збереження природи – справа кожного.

 Поїздка до с. Ущомир, Коростенського району, в приватне мисливське угіддя, викликала у дітей шквал емоцій та вражень, стимулюючи в  учнів  любов  до тваринного світу.

 Вихованці табору зрозуміли, що природа потребує нашої постійної охорони і захисту , а цілісність навколишнього середовища повинна хвилювати кожну людину на планеті.  Адже людина - єдина опора і помічник природи в боротьбі за існування.  Саме це і надихнуло нас на створення проекту на екологічну тему. То, ж  вся навчально-ігрова діяльність учнів та вчителів була спрямована на реалізацію   проекту  «Taking care of  planet -  Taking care of ourselves ». В результаті, маємо створений руками учнів та вчителів скрапбукінг.