Новини Пулинської громади

П’ятий тур Чемпіонату району з футболу

Дата створення: 14:45 09.07.2018

8 липня відбувся п’ятий тур Чемпіонату Пулинського району з футболу. Дві команди селищної ради на своїх полях приймали суперників.

Свято І. Купала у Чернявці

Дата створення: 12:46 09.07.2018

У Чернявці щорічно відзначають свято І. Купала. Цьогоріч його святкували 7 липня на сільському стадіоні, куди завітали мешканці Пулино-Гутського старостинського округу, аби разом відтворити давні українські традиції.

«Ніч на Івана Купала»

Дата створення: 10:46 09.07.2018

6 липня ввечері на стадіоні ДЮСШ в Пулинах відбувся святковий захід «Ніч на Івана Купала», який зібрав багато жителів та гостей громади. Його організували працівники Центру культури і дозвілля селищної ради.

Із засідання сесії

Дата створення: 17:00 05.07.2018

5 липня відбулося засідання дев’ятої позачергової сесії Пулинської селищної ради. З першого питання: про початок повноважень старости сіл Пулино-Гутського старостинського округу доповідала голова селищної територіальної комісії Ольга Немеровська.

Побували у Зеленополянському старостинському окрузі

Дата створення: 15:27 05.07.2018

Працівники Пулинської селищної ради, з метою надання практичної та методичної допомоги, відвідують старостинські округи громади.

Пришкільний табір допоміг учням у вивченні англійської мови

Дата створення: 08:30 05.07.2018

Ви уявляєте сучасний світ без знання іноземної мови? Впевнена, що навіть люди старшого віку вже звикли до іноземних термінів, понять. Їм цікаво дізнатися про життя за кордоном. Тож пришкільний мовний табір у Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів спрямував свою роботу на підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови.

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 16:08 04.07.2018

6 липня о 19 годині на Пулинському селищному стадіоні відбудеться свято: «Ніч на Івана Купала».

Захищали честь області у Скадовську

Дата створення: 11:23 03.07.2018

З 28 червня по 1 липня у місті Скадовськ Херсонської області проходили Всеукраїнські фінальні змагання з футболу під девізом: «Хто ти, майбутній Олімпієць?». У них взяли участь вихованці ДЮСШ Пулинської селищної ради.

Триває Чемпіонат району з футболу

Дата створення: 12:49 02.07.2018

1 липня дві команди Пулинської громади - це ФК «Пулини» та «Полісся» провели футбольні матчі на виїзді.