Новини Пулинської громади

Дата створення: 10:47 17.07.2018

Бердичівське управління магістральних газопроводів доводить до відома виконкомів сільських, районних міських та обласної ради народних депутатів, будівельних організацій, установ та всіх землекористувачів і населення про те, що територію Пулинського району перетинає система магістральних газопроводів високого тиску і відводів від них.

Нащадки німецьких колоністів відвідують місця проживання предків

Дата створення: 08:35 17.07.2018

Делегації з Німеччини стають частими гостями нашої громади. 16 липня вони побували в Пулинах та відвідали с. В’язовець, де збереглися старі німецькі будівлі.

Колоритівці відпочивають біля моря

Дата створення: 11:49 16.07.2018

13 липня юні учасники «Зразкового хореографічного колективу «Колорит» у супроводі дорослих поїхали на відпочинок до моря.

Відкрито колективну виставку

Дата створення: 10:29 16.07.2018

13 липня в художньому музеї «Пулинські барви» селищної ради відкрито колективну виставку членів громадської організації творчо-мистецького гурту «Пулинське земляцтво» під назвою «До витоків».

Засідання «Берегині» з Галиною Буравською

Дата створення: 14:13 13.07.2018

Народна умілиця, майстер художнього слова, вчитель початкових класів Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст., чудова мама та бабуся Галина Буравська є частим гостем засідань любительського об’єднання «Берегиня».

Про липень і його свята

Дата створення: 10:14 13.07.2018

12 липня у бібліотеці Пулинської селищної ради відкрито книжкову виставку до свята Петра і Павла. Працівники книгозбірні підготували багато цікавої інформації стосовно липневих празників.

Із засідання виконкому

Дата створення: 16:42 12.07.2018

12 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради, на якому розглянуто нагальні питання громади. Вів засідання селищний голова Олександр Гаврилюк.

Повідомлення про громадські слухання

Дата створення: 08:34 12.07.2018

Про що говорять камінні брили?

Дата створення: 16:59 10.07.2018

При в’їзді в Пулини, з правого боку, неподалік Ягодинки, під розлогими кронами дерев знайшли свій вічний спочинок колоністи з Німеччини. Про це говорять знайдені на старому кладовищі камінні брили.

Від якості води залежить наше здоров’я

Дата створення: 08:45 10.07.2018

Здоров’я людини у великій мірі залежить від такого важливого чинника навколишнього середовища, як вода. Якою ж є якість питної води у наших приватних та громадських криницях? На це запитання дають відповідь фахівці обласного лабораторного центру.