Новини Пулинської громади

Військові дякують за шефську допомогу

Дата створення: 12:29 07.08.2018

6 серпня шефська допомога (у вигляді побутових товарів та будматеріалів) від Пулинської громади доправлена до військової частини А2076 міста Новограда-Волинського. Від вдячних військовиків селищному голові Олександру Гаврилюку та керівництву району вручено подяки.

ФК «Пулини» - переможець першого кола Чемпіонату району з футболу

Дата створення: 10:13 06.08.2018

Завершилося перше коло Чемпіонату Пулинського району з футболу. 5 серпня команда фізкультурного клубу «Пулини» селищної ради провела у гостях зустріч з місцевим «Арсеналом» (с.Старий Майдан).

Ремонту доріг – особлива увага

Дата створення: 16:19 03.08.2018

Проблема стану доріг на території утвореної Пулинської об’єднаної територіальної громади була і залишається актуальною, однією з чи не найважливіших.

Запрошуємо на спортивне дійство!

Дата створення: 11:15 03.08.2018

4 серпня, у суботу, на стадіоні ДЮСШ Пулинської селищної ради відбудуться зональні змагання з футболу серед ФСК області. Початок – об 11.00.

Спонсорська допомога футболістам

Дата створення: 14:31 02.08.2018

ТОВ «РТГ Україна» підтримує спортивний рух громади. 2 серпня футбольна команда ФК «Пулини» отримала від товариства спонсорську допомогу.

Як на Житомирщині отримати власне житло з програмами підтримки

Дата створення: 09:16 02.08.2018

Жителі Житомирщини можуть скористатися різними програмами підтримки, аби придбати чи побудувати власне житло на вигідних умовах. Так, в області діють:

У Пулинах працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління СБ України у Житомирській області

Дата створення: 16:25 01.08.2018

Для прийому звернень від мешканців регіону про факти корупції чиновників та посадовців, наміри чи заклики до сепаратизму, силового захоплення державної влади, терористичної і диверсійної діяльності, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України у Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень у всіх районних центрах регіону.

І знову перемога ФК «Пулини»

Дата створення: 15:27 01.08.2018

29 липня відбувся восьмий тур Чемпіонату району з футболу. Команда ФК «Пулини» зустрічалася з «Олімпом» (с. Тетірка).

Ветерани Пулинської ОТГ посіли ІІ місце

Дата створення: 15:17 01.08.2018

28 липня у с. Ставки Радомишльського району відбувся фінал обласних сільських ігор з футболу серед ветеранів. У фінальну стадію вийшли переможці зональних змагань – це команди Пулинської, Радомишльської ОТГ та Овруцького району.