Фольклорний колектив «Криниченька» виступив на Міжнародному святі «Лесині джерела»

Дата: 01.08.2018 11:58

27-29 липня у м. Новограді-Волинському проходило Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». У ньому взяли участь наші земляки – фольклорний колектив «Криниченька» з с. Ялинівка.

Транспортом забезпечив «Центр культури і дозвілля» Пулинської селищної ради.

Упродовж трьохденного свята місто над Случчю стало центром літератури, поезії, пісні, декоративно-ужиткового мистецтва, місцем високого духовного спілкування талановитих та творчих людей України, гостей з далекого та близького зарубіжжя.

Своїми виступами присутніх порадував і фольклорний колектив «Криниченька». Його керівник Світлана Черниш розповідає, що ялинівські аматори були на святі у суботу, 28 липня. Виступали на двох сценах з фольклорно-розважальною програмою (по 30 хвилин кожна). Їхні виступи дуже сподобалися глядачам, адже люди не тільки підспівували, а навіть підтанцьовували. Музичний супровід забезпечував Іван Опанащук. Іван Іщенко радував грою на сопілці.

Найбільше оплесків викликала жартівлива пісня «Квасила капусту» на мелодію старовинного танцю «Карапет».

Фото без описуЗа вагомий внесок у збереження, примноження та популяризацію українських традицій, розвиток національного мистецтва, народної творчості від організаційного комітету «Лесиних джерел» колектив «Криниченька» отримав подяку. І запрошений до участі у цьому традиційному святі, що відбудеться наступного року.