Організували сусідам свято

Дата: 25.07.2018 12:35

Приємно у звичайний вихідний день просто організувати людям свято. 22 липня у с. Стара Олександрівка відбувся концерт за участі аматорів Івановицького сільського будинку культури.

Свої виступи глядачам дарувала жіноча вокальна група «Вербиченька» під супровід Петра Сака. Сольні номери виконувались під керівництвом Сергія Якубенка, драмгурток – учні Пулинського ліцею. Вели концертну програму директор Івановицького будинку культури Тетяна Кравчук та завбібліотекою Ірина Бондарчук.

Дякуємо директору Староолександрівського СБК Станіславі Цаплінській за теплий прийом, а глядачам – за оплески. Судячи по них, концерт присутнім сподобався. У залі всі місця були зайняті.

В. о. старости Івановицького старостинського округу В»ячеслав Пишнюк посприяв у забезпеченні  транспортом.

Чекаємо староолександрівських аматорів у нас 14 серпня, на свято Маковія.

Поки ми живемо і ходимо по святій землі – радіймо життю.

Нехай у наших селах, у нашій громаді лунають пісні, звучать жарти, усміхаються люди.

Тетяна Кравчук, директор Івановицького СБК.