До уваги фізичних осіб – власників молодняку великої рогатої худоби та корів

Дата: 18.07.2018 10:38

Доводимо до Вашого відома, що у 2018 році з державного бюджету здійснюється виплата дотацій фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку ВРХ до тринадцятимісячного віку. Сума становить 2500 грн за голову.

Для отримання дотації за молодняк необхідно за місцем проживання до сільської, селищної ради чи об’єднаної територіальної громади подати копії таких документів:

- паспорт власника великої рогатої худоби;

- паспорт молодняку ВРХ;

- довідку про відкриття рахунку в банку;

- документ, що засвідчує реєстрацію в державному реєстрі осіб.

Документи приймаються до 1 вересня і до 1 грудня поточного року.

За рахунок коштів обласного бюджету господарства населення у цьому році отримують:

- компенсацію вартості придбання установок індивідуального доїння корів, при умові утримання трьох і більше ідентифікованих та зареєстрованих корів – до 7000 грн за установку;

- часткове відшкодування вартості племінних корів, нетелів, телиць молочного і м'ясо-молочного напрямків продуктивності, придбаних у племзаводах та племрепродукторах у розмірі половини вартості придбаного, але не більше 10000 грн за голову.

Для отримання детальної інформації щодо залучення коштів слід звертатися:

- до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації (тел. 097-490-77-63, Людмила Костюченко);

- управління регіонального розвитку Пулинської райдержадміністрації (тел. 097-268-29-17, Леонід Бабич).

Районна державна адміністрація.