Відкрито колективну виставку

Дата: 16.07.2018 10:29

13 липня в художньому музеї «Пулинські барви» селищної ради відкрито колективну виставку членів громадської організації творчо-мистецького гурту «Пулинське земляцтво» під назвою «До витоків».

У виставковій залі представлено роботи Валентина Войтенка, Івана Грибана, Валерія Грибана, Віталія Правдицького, Миколи Стрельченка, Леоніда Фесенка, Валерія та Олени Скрицьких. Це живопис, гобелен, графіка, скло, акварель – роботи різної техніки.

У своєму виступі Леонід Фесенко зазначив, що художники-земляки, де б вони не перебували, а свої роботи привозять сюди, в нашу громаду. І це добре. «Надіюсь, що музей і надалі буде жити і розвиватись», - сказав він.

Учасників виставки привітав начальник відділу гуманітарного селищної ради Георгій Андрійчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Захарчук, директор «Центру культури і дозвілля» Олена Оріховська.

Пролунали і музичні вітання у виконанні Романа Шостака та Бориса Оріховського.

Вела захід зберігач музейного фонду КУ «Центр культури і дозвілля» селищної ради Марія Ващенко.Фото без описуФото без опису